ספקים – לשמור על "צינור החמצן" של העסק

19 במרץ 2017

הספקים הם אחד המנועים המרכזיים והחיוניים של כל עסק ,  בין אם אנחנו יצרנים , סיטונאים או קימעונאים התלות שלנו בחומרי הגלם או במוצרים שאנו קונים ומוכרים היא  קריטית ליכולת התפקוד העסקית שלנו.
נסו לחשוב רגע על מאפייה גדולה שמקבלת משלוח שמרים לא תקין , המשמעות היא של חוסר יכולת ולו ליום אחד לספק לחם  למכולות ולרשתות השיווק – נזק כספי אך לא פחות מכך נזק גדול לאמינות ולתדמית 
איך יראה סיטונאי  מיזוג אויר שלא יצליח לקבל אספקה מהספק שלו למרות שהזמין וקיבל מועד אספקה .  התוצאה תהיה חוסר יכולת לספק למתקינים בשטח – לא צריך יותר משבוע שבועיים כדי שלקוחות יעזבו אותו ויעברו לסיטונאי מתחרה .
בתרבות העסקית  החסרת "תרבות עסקית " בישראל אנו נוטים להתייחס בסלחנות לכשלים של שרות או לפשלות , גם אם אנחנו אלו שמשלמים עליהן את המחיר . אנחנו מתרגזים , כועסים מאיימים ובמקרים קיצוניים מצביעים ברגליים ועוזבים את הספק , אך ברוב המקרים מעדיפים להתקדם הלאה ולא לתבוע את נזקינו.
חשוב לומר , אני האחרון שיאיץ בכם לרוץ עם כל פיגור של חצי שעה באספקה ולתבוע , אף אחד מאיתנו לא מושלם  ומין הסתם גם לא הייתי רוצה שתיבעו אתכם על כל פשלה קטנה . ,יחד עם זאת במקרים מסויימים זה פשוט מתבקש. המציאות העסקית במדינת ישראל לא מאפשרת רווחים קלים בלשון המעטה ואין שום סיבה שתשלמו מכיסכם על אזלת יד או זלזול של מי שנתתם לו את הזכות להתפרנס  מכספכם .
אז מה אני אומר בעצם ?  אתם הראשונים לדעת ולהעריך את הפגיעה בכם , ההחלטה האם הנזק שנגרם היא חלק לגיטימי ממערכת יחסים או שאתםרוצים להשיכ לעצמכם את נזקיכם – היא החלטה שלכם . התפקיד שלי הוא לסייע לכם לבנות את התשתית המשפטית שתעגןאת זכויותכם בעת הצורך – טפסי הזמנה מסודרים ומפורטים , הסכמי התקשרות , נהלי עבודה וכו.. ובמידת הצורך להערךי את סיכויי התביעה שלכם ולהוביל אותה עבורכם .
אתם מזומנים לפנות אלי להתייעצות ואו טיפול בכל מקרה קונקרטי העומד על הפרק. 
 

עו"ד חגי שדה
רגע לפני שמתחילים לבנות ולשדרג את הבית שלכם, אנו נדרשים לבצע עבודות הריסה המתבצעות בהתאם לתוכנית, לפרק מערכות ורכיבים שונים, לפנות אותם באופן מסודר ולהכין את הנכס לתחילת הבניה ועבודות הגמר שאחריהן.

אומרים עלינו

אכן מדובר בעו"ד מנוסה בתחומו המעניק ללקוח שקט וביטחון הן בשוטף והן בזמן משבר, מומלץ בחום מניסיון...

שי חזן
שמאי מקרקעין

מדובר בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום המסחרי אשר נלחם למען הלקוחות ומביא תוצאות, משרה ביטחון והרגשה שהדברים בשליטה ושיש על מי לסמוך

דניאל ששון
מנכ"ל "משכנתא בחוכמה"

חגי הוא עורך דין פרפקציוניסט, יסודי ואחראי, אשר השקיע שעות עבודה נוספות רבות, הכל כדי שהטיפול וכתבי בי-הדין שהוא מגיש יכללו את כל הטיעונים המשפטיים הרלוונטיים, בצורה המובנת ביותר לקורא ותוך תמיכת טיעוניו בפסיקה וחקיקה עדכניים, אותם הקפיד לקרוא באופן שוטף.
במשך שנות עבודתו כעו"ד שכיר במשרדי, הוא טיפל באופן מקצועי ועצמאי במאות תיקים, מהם גדולים ומורכבים, בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, למן שלב משלוח מכתב ההתראה, דרך הגשת כתבי הטענות והתצהירים וכלה בשלב חקירות העדים בבית המשפט והגשת הסיכומים. התיקים שנמסרו לטיפולו של חגי היו של לקוחות קטנים כמו גם, כאלה של חברות ענק, והוא היטיב להבחין בין אופי הטיפול הנדרש בכל אחד מסוגי לקוחות אלה.
כמעסיק ידעתי תמיד כי כאשר אני מעביר לטיפולו של חגי תיקים, יש על מי לסמוך וכי הם יטופלו באופן הטוב ביותר תוך עמידה בזמנים ובאיכות שדרשתי.

עו"ד דב ארבל ז"ל
דב ארבל ושות' - עורכי דין

אני רוצה להודות לעו"ד חגי שדה על עזרתו המהירה, המקצועית ובעיקר על האנושיות שלו, דבר שאינו מובן מאליו בג'ונגל שמאפיין את חבריו למקצוע ! פניתי אליו ונעניתי במענה מקצועי, בשעות הכי לא סבירות ובזמן מצוקה. הוא הקשיב, טיפל, הרגיע והכניס את הכל לפרופורציה. באדיבות ובשלווה ובשיא הידע והמקצועיות

ריקי גרין
אומנית יוצרת ומעצבת על משי

עו"ד שדה הינו עורך דין איכותי, מקצועי, קפדן ואדיב, אשר תמיד נמצא קשוב וסבלני לצרכיי המיוחדים והתובעניים, גם כאשר אלו נדרשו בלוחות זמנים צפופים ובשעות לא סבירות. עו"ד שדה טיפל, בין היתר, בהסכמי ההתקשרות של משרדינו בהיקפים של מיליוני ש"ח, בעברית ובאנגלית, בארץ ובחו"ל, בתביעות משפטיות שונות בתחום המקרקעין והאזרחי, ולקח חלק במשאים ומתנים מורכבים לצידי. עו"ד שדה ניכר ביכולותיו להבחין בין עיקר לטפל, בתגובותיו היסודיות אך מהירות, וביחסו החם והאדיב, שביחד נתנו כל אלה, הרגשה טובה שיש על מי לסמוך.

אלעד יהודה
מנכ"ל י.א. ישר אדריכלים (1991) בע"מ

פניתי לחגי שייצג אותי בעסקה מסחרית הנוגעת לנדל"ן בו התעניינתי. הוא היה מאוד מקצועי, רציני וזמין, הוא עשה את העבודה במסירות רבה וירד לעומק. מעבר לזה הוא איש פשוט מקסים שתענוג לעבוד איתו ! אני מאוד ממליצה לעבוד עם חגי

נגה ארנסון
אדריכלית ומעצבת פנים

קרן קיימת לישראל תיטע 10 עצים ביערות הכרמל במסגרת תהליך שיקומם. מוקדש בהערכה לעו"ד חגי שדה על תרומתך הרבה למשרד, איחולי הצלחה בכל מעשיך !

עו"ד רם דקל
רם דקל ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

ממליץ על חגי בחום לוהט: מקצוען מהשורה הראשונה, איש טוב עם לב זהב ואדם שכל אחד זקוק לו לידו

ארז מזרחי
מאמן אישי

בעקבות סוגיה מורכבת בדיני עבודה, פניתי לעו"ד חגי שדה. עוד באותו היום קיבלתי תשובה ופתרון. חגי גם דאג לשלוח לי פסקי דין בנושא. תודה על העזרה, תשובה מהירה ויסודית בתחום שלא רבים שולטים בו. בהחלט עו"ד שאמליץ ללקוחותיי ומכריי.

סרג'יו אפשטיין
סוכן ביטוח - אגוז סוכנות לביטוח

עו״ד חגי שדה, אתה פשוט אלוף בכל תחום שנדרש ליווי וייצוג בבית המשפט. זו זכות להכיר עו״ד מקצוען כמוך, שעושה עבודה מצוינת ומתקשר עם אנשים ולקוחות עם המון אינטליגנציה רגשית. אתה מסור, מדוייק ויודע את עבודתך לעומק. מאוד ממליץ עליך. זו זכות לעבוד איתך. המשך לחולל !

עופר מלמד
מבכירי המאמנים והמנטורים העסקיים בישראל ויוצר שיטת המכלול

חגי הוא ממש שר ההגנה של כל עסק. לכל מי שלא רוצה להסתבך עם חוזים, חובות ושאר מרעין בישין מול לקוחות וספקים מומלץ לבוא ולהתייעץ עם חגי ולהבין כמה חשוב למנוע לפני ולנהל אחרי אתגרים משפטיים שכל עסק צריך ועלול לפגוש לאורך הדרך

עידו יסודי
מאמן עסקי בשיטת מיינדפולנס