banner

ליווי מייסדי ושותפי העסק

ב- 18 השנים האחרונות אני חי ונושם בתי משפט ורואה במו עיני מה קורה לשותפים לעסק או חברה שלא מסכמים ביניהם הכול מראש.
 
חברים מהתיכון ומהצבא הופכים לאויבים אשר צריכים להעיד אחד נגד השני, יש הרבה אמוציות וצעקות, ההליך המשפטי כרוך בהרבה הוצאות לצדדים, לוקח הרבה מאוד זמן ובזמן הזה הצדדים טרודים ומתוחים. בתי המשפט עמוסים ולא תמיד יש לבית המשפט סבלנות לשמוע את כל טענות הצדדים ולכן הם דוחפים את הצדדים לפשרה ולהכרעה מהירה שבהכרח משאירה את אחד משני הצדדים לא מרוצה .

הסכם מייסדים מדויק , המפרט את זכויותיו וחובותיו של כל אחד מן המייסדים ואת זכויות החתימה של כל שותף ותפקידו המדויק כמו גם סכום ההשקעה וחלוקת הרווחים ופרטים חשובים רבים אחרים, מספק הגנה משפטית מלאה, מונע סכסוכים וחיוני להתפתחות התקינה של העסק או החברה ומהווה את היסוד לצמיחה עסקית הרמונית ללא מחלוקות לשנים ארוכות קדימה.

המומחיות שלי היא להבין אנשים ולתפור עבורם הסכמים המתאימים להם, לעסק או לחברה שלהם ולהתפתחות ארוכת הטווח שלו. הניסיון שלי הוא בן למעלה מ- 18 שנים, בין השאר, כעו"ד שכיר שייצג חברות גדולות ומעורב בעסקאות גדולות במשק.  היתרון בעבודה איתי הוא השילוב של מומחיות משפטית, ניסיון רב, יחס אישי וזמינות.
 
הדרך שלי ליצירת וניסוח הסכם מייסדים אופטימלי היא:


1. אני מראיין את השותפים ולומד על היחסים האישיים וההתאמה ביניהם והסיבה להקמת העסק המשותף
2. מבין לעומק את המטרות העסקיות ארוכות הטווח  ואפשרויות התפתחותו של העסק או החברה
3. בודק את כל הנורות האדומות וכל הכשלים האפשריים בדרך להצלחה העסקית המשותפת
4. תופר פתרון יסודי ומדויק לעסק הזה ולשותפים עצמם.
5. שם לב לכל פרט ופרט ומנסח את הסכם השותפים לפרטי פרטים כדי למנוע פרשנות רחבה

ההתחייבות שלי היא להכיר אתכם לעומק ולהבין כל פרט בפעילות העסקית ולתפור עבורכם את הפתרונות המשפטיים הטובים והנכונים ביותר עבורכם.

גם אם אין לכם עדיין הסכם מייסדים זה עדיין לא מאוחר מדי ויכול למנוע צרות גדולות בעתיד.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר היום לפגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום, על מנת שנתפור יחד את חליפת ההגנה המתאימה בדיוק לעסק שלכם

 
 

אומרים עלינו

אני רוצה להודות לעו"ד חגי שדה על עזרתו המהירה, המקצועית ובעיקר על האנושיות שלו, דבר שאינו מובן מאליו בג'ונגל שמאפיין את חבריו למקצוע ! פניתי אליו ונעניתי במענה מקצועי, בשעות הכי לא סבירות ובזמן מצוקה. הוא הקשיב, טיפל, הרגיע והכניס את הכל לפרופורציה. באדיבות ובשלווה ובשיא הידע והמקצועיות

ריקי גרין
אומנית יוצרת ומעצבת על משי

אכן מדובר בעו"ד מנוסה בתחומו המעניק ללקוח שקט וביטחון הן בשוטף והן בזמן משבר, מומלץ בחום מניסיון...

שי חזן
שמאי מקרקעין

חגי הוא ממש שר ההגנה של כל עסק. לכל מי שלא רוצה להסתבך עם חוזים, חובות ושאר מרעין בישין מול לקוחות וספקים מומלץ לבוא ולהתייעץ עם חגי ולהבין כמה חשוב למנוע לפני ולנהל אחרי אתגרים משפטיים שכל עסק צריך ועלול לפגוש לאורך הדרך

עידו יסודי
מאמן עסקי בשיטת מיינדפולנס

ממליץ על חגי בחום לוהט: מקצוען מהשורה הראשונה, איש טוב עם לב זהב ואדם שכל אחד זקוק לו לידו

ארז מזרחי
מאמן אישי

עו"ד שדה הינו עורך דין איכותי, מקצועי, קפדן ואדיב, אשר תמיד נמצא קשוב וסבלני לצרכיי המיוחדים והתובעניים, גם כאשר אלו נדרשו בלוחות זמנים צפופים ובשעות לא סבירות. עו"ד שדה טיפל, בין היתר, בהסכמי ההתקשרות של משרדינו בהיקפים של מיליוני ש"ח, בעברית ובאנגלית, בארץ ובחו"ל, בתביעות משפטיות שונות בתחום המקרקעין והאזרחי, ולקח חלק במשאים ומתנים מורכבים לצידי. עו"ד שדה ניכר ביכולותיו להבחין בין עיקר לטפל, בתגובותיו היסודיות אך מהירות, וביחסו החם והאדיב, שביחד נתנו כל אלה, הרגשה טובה שיש על מי לסמוך.

אלעד יהודה
מנכ"ל י.א. ישר אדריכלים (1991) בע"מ

עו״ד חגי שדה, אתה פשוט אלוף בכל תחום שנדרש ליווי וייצוג בבית המשפט. זו זכות להכיר עו״ד מקצוען כמוך, שעושה עבודה מצוינת ומתקשר עם אנשים ולקוחות עם המון אינטליגנציה רגשית. אתה מסור, מדוייק ויודע את עבודתך לעומק. מאוד ממליץ עליך. זו זכות לעבוד איתך. המשך לחולל !

עופר מלמד
מבכירי המאמנים והמנטורים העסקיים בישראל ויוצר שיטת המכלול

פניתי לחגי שייצג אותי בעסקה מסחרית הנוגעת לנדל"ן בו התעניינתי. הוא היה מאוד מקצועי, רציני וזמין, הוא עשה את העבודה במסירות רבה וירד לעומק. מעבר לזה הוא איש פשוט מקסים שתענוג לעבוד איתו ! אני מאוד ממליצה לעבוד עם חגי

נגה ארנסון
אדריכלית ומעצבת פנים

מדובר בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום המסחרי אשר נלחם למען הלקוחות ומביא תוצאות, משרה ביטחון והרגשה שהדברים בשליטה ושיש על מי לסמוך

דניאל ששון
מנכ"ל "משכנתא בחוכמה"

חגי הוא עורך דין פרפקציוניסט, יסודי ואחראי, אשר השקיע שעות עבודה נוספות רבות, הכל כדי שהטיפול וכתבי בי-הדין שהוא מגיש יכללו את כל הטיעונים המשפטיים הרלוונטיים, בצורה המובנת ביותר לקורא ותוך תמיכת טיעוניו בפסיקה וחקיקה עדכניים, אותם הקפיד לקרוא באופן שוטף.
במשך שנות עבודתו כעו"ד שכיר במשרדי, הוא טיפל באופן מקצועי ועצמאי במאות תיקים, מהם גדולים ומורכבים, בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, למן שלב משלוח מכתב ההתראה, דרך הגשת כתבי הטענות והתצהירים וכלה בשלב חקירות העדים בבית המשפט והגשת הסיכומים. התיקים שנמסרו לטיפולו של חגי היו של לקוחות קטנים כמו גם, כאלה של חברות ענק, והוא היטיב להבחין בין אופי הטיפול הנדרש בכל אחד מסוגי לקוחות אלה.
כמעסיק ידעתי תמיד כי כאשר אני מעביר לטיפולו של חגי תיקים, יש על מי לסמוך וכי הם יטופלו באופן הטוב ביותר תוך עמידה בזמנים ובאיכות שדרשתי.

עו"ד דב ארבל ז"ל
דב ארבל ושות' - עורכי דין

קרן קיימת לישראל תיטע 10 עצים ביערות הכרמל במסגרת תהליך שיקומם. מוקדש בהערכה לעו"ד חגי שדה על תרומתך הרבה למשרד, איחולי הצלחה בכל מעשיך !

עו"ד רם דקל
רם דקל ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

בעקבות סוגיה מורכבת בדיני עבודה, פניתי לעו"ד חגי שדה. עוד באותו היום קיבלתי תשובה ופתרון. חגי גם דאג לשלוח לי פסקי דין בנושא. תודה על העזרה, תשובה מהירה ויסודית בתחום שלא רבים שולטים בו. בהחלט עו"ד שאמליץ ללקוחותיי ומכריי.

סרג'יו אפשטיין
סוכן ביטוח - אגוז סוכנות לביטוח

עו"ד חגי שדה
עו"ד שדה הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ותואר בוגר במינהל עסקים (B.A.), עוסק בעריכת דין, תוך דגש על האספקטים הכלכליים, המימוניים והחשבונאיים בכל תיק ובכל עסקה בהם הוא מטפל. לעו"ד שדה ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות ובתביעות מסחריות גדולות ומתוקשרות, שחלקן אף פורסמו במסגרת כתבות בעיתון "גלובס" וכן בייצוג לקוחות ישראליים מול גורמים בחו"ל.

נשמח לעמוד לרשותך