banner

מאמרים

איך לתת אשראי ללקוחות ולודא שגם נקבל את הכסף ?

19 במרץ 2017

לעזאזל , הלקוח לא שילם לכם ואתם מתחילים להפנים את העובדה שכסף כבר לא תראו במקרה הזה . כמה זה מתסכל להגיע למצב הזה , לנזק הכספי מתחברת תחושת עלבון וכעס  .. סוג של  חוסר אונים .
התרבות העסקית במדינת ישראל מחייבת אותנו לתת אשראי ללקוחות , שוטף +30 , 60 , 90 ..מתישהו  ,אחרת בכלל אין סיכוי למכור . לכך  מצטרפת מערכת בתי משפט וגבייה כל כך לא יעילה שמוציאה את החשק מראש להתחיל בתהליך משפטי.
אז מה עושים ?
דרך אחת  היא למכור אך ורק במזומן , האמת  ,אני מאחל...

תביעות בנקים – קטנים אך לא חסרי אונים

19 במרץ 2017

דוד מנצח את גוליית רק   בסיפורים ?  ממש לא בטוח .
בואו נודה על האמת , הבנק לא פונה לאנשים שאין לו שום עסק איתם ותובע מהם כסף , יחד עם זאת במקרים לא מעטים התביעות מוגזמות ולעתים אף מופרכות ובהחלט קיימת דרך יעילה להתמודד איתם .
"בנקאי הוא אדם שמשאיל ך מטריה ביום שמש ולוקח לך אותה מיד עם טפית הגשם הראשונה "
תביעות בנקים נגד לקוחות    קורות באחת מהנסיבות הבאות :
ללקוח קיימות הלוואות והוא אינו מסוגל לשלם אותם – במקרים רבים ...

ספקים – לשמור על "צינור החמצן" של העסק

19 במרץ 2017

הספקים הם אחד המנועים המרכזיים והחיוניים של כל עסק ,  בין אם אנחנו יצרנים , סיטונאים או קימעונאים התלות שלנו בחומרי הגלם או במוצרים שאנו קונים ומוכרים היא  קריטית ליכולת התפקוד העסקית שלנו.
נסו לחשוב רגע על מאפייה גדולה שמקבלת משלוח שמרים לא תקין , המשמעות היא של חוסר יכולת ולו ליום אחד לספק לחם  למכולות ולרשתות השיווק – נזק כספי אך לא פחות מכך נזק גדול לאמינות ולתדמית 
איך יראה סיטונאי  מיזוג אויר שלא יצליח לקבל אספקה מהספק שלו למרות שהזמין וקיבל מוע...

קניין רוחני – איך להגן על עצמכם מנזק ממשי

19 במרץ 2017

העתיקו מכם ? לקחו את העבודה הקשה שהשקעתם במשך חודשים או שנים ועכשיו מתחרה  מתכוון  לעשות סיבוב מהיר ולגזור את הקופון על כל ההשקעה שלכם ?
העובד שהאמנתם בו  ,  שהזמנתם אליכם הביתה , עזב ועוד לפני שהכיסא שלו התקרר פונה ללקוחות שלכם ומציע להם לעבור   ?
למה לעזאזל , עם כל האתגרים האחרים שיש לכם בלנהל את העסק ולהצליח להתקים ולהרויח קצת אתם צריכים עכשיו להתמודד גם עם נוכלים ?
בואו נסביר רגע , הנושא של קניין רוחני הוא מורכב ו"נזיל " הרבה יותר ...

הסכמי מייסדים ושותפים – איך לעשות זאת נכון ?

19 במרץ 2017

הסכם מייסדים הוא חוזה משפטי המגדיר את מערכת היחסים בין שותפים  בחברה או בשותפות . להבדיל מתקנון  ומסמכים פורמליים אחרים הנדרשים על פי החוק בעת הקמת חברה , הסכם מייסדים אינו חובה חוקית כלל ועיקר אולם חשיבותו לתקינות מערכת היחסים העתידית בין השותפים עולה עשרות מונים על ההליכים הפורמליים האחרים .
הסכם המייסדים מגדיר בין היתר את חלוקת הבעלות על העסק המשותף , סדרי הניהול וההפעלה שלו ,  השקעות  השותפים ובמקרים רבים את זכויותיו וחובותיו של כל שותף במיזם .
חשוב לציין , ...

עו"ד חגי שדה
עו"ד שדה הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ותואר בוגר במינהל עסקים (B.A.), עוסק בעריכת דין, תוך דגש על האספקטים הכלכליים, המימוניים והחשבונאיים בכל תיק ובכל עסקה בהם הוא מטפל. לעו"ד שדה ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות ובתביעות מסחריות גדולות ומתוקשרות, שחלקן אף פורסמו במסגרת כתבות בעיתון "גלובס" וכן בייצוג לקוחות ישראליים מול גורמים בחו"ל.

אומרים עלינו

קרן קיימת לישראל תיטע 10 עצים ביערות הכרמל במסגרת תהליך שיקומם. מוקדש בהערכה לעו"ד חגי שדה על תרומתך הרבה למשרד, איחולי הצלחה בכל מעשיך !

עו"ד רם דקל
רם דקל ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

עו״ד חגי שדה, אתה פשוט אלוף בכל תחום שנדרש ליווי וייצוג בבית המשפט. זו זכות להכיר עו״ד מקצוען כמוך, שעושה עבודה מצוינת ומתקשר עם אנשים ולקוחות עם המון אינטליגנציה רגשית. אתה מסור, מדוייק ויודע את עבודתך לעומק. מאוד ממליץ עליך. זו זכות לעבוד איתך. המשך לחולל !

עופר מלמד
מבכירי המאמנים והמנטורים העסקיים בישראל ויוצר שיטת המכלול

חגי הוא עורך דין פרפקציוניסט, יסודי ואחראי, אשר השקיע שעות עבודה נוספות רבות, הכל כדי שהטיפול וכתבי בי-הדין שהוא מגיש יכללו את כל הטיעונים המשפטיים הרלוונטיים, בצורה המובנת ביותר לקורא ותוך תמיכת טיעוניו בפסיקה וחקיקה עדכניים, אותם הקפיד לקרוא באופן שוטף.
במשך שנות עבודתו כעו"ד שכיר במשרדי, הוא טיפל באופן מקצועי ועצמאי במאות תיקים, מהם גדולים ומורכבים, בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, למן שלב משלוח מכתב ההתראה, דרך הגשת כתבי הטענות והתצהירים וכלה בשלב חקירות העדים בבית המשפט והגשת הסיכומים. התיקים שנמסרו לטיפולו של חגי היו של לקוחות קטנים כמו גם, כאלה של חברות ענק, והוא היטיב להבחין בין אופי הטיפול הנדרש בכל אחד מסוגי לקוחות אלה.
כמעסיק ידעתי תמיד כי כאשר אני מעביר לטיפולו של חגי תיקים, יש על מי לסמוך וכי הם יטופלו באופן הטוב ביותר תוך עמידה בזמנים ובאיכות שדרשתי.

עו"ד דב ארבל ז"ל
דב ארבל ושות' - עורכי דין

עו"ד שדה הינו עורך דין איכותי, מקצועי, קפדן ואדיב, אשר תמיד נמצא קשוב וסבלני לצרכיי המיוחדים והתובעניים, גם כאשר אלו נדרשו בלוחות זמנים צפופים ובשעות לא סבירות. עו"ד שדה טיפל, בין היתר, בהסכמי ההתקשרות של משרדינו בהיקפים של מיליוני ש"ח, בעברית ובאנגלית, בארץ ובחו"ל, בתביעות משפטיות שונות בתחום המקרקעין והאזרחי, ולקח חלק במשאים ומתנים מורכבים לצידי. עו"ד שדה ניכר ביכולותיו להבחין בין עיקר לטפל, בתגובותיו היסודיות אך מהירות, וביחסו החם והאדיב, שביחד נתנו כל אלה, הרגשה טובה שיש על מי לסמוך.

א. יהודה
מנכ"ל ישר אדריכלים בע"מ

מדובר בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום המסחרי אשר נלחם למען הלקוחות ומביא תוצאות, משרה ביטחון והרגשה שהדברים בשליטה ושיש על מי לסמוך

דניאל ששון
מנכ"ל "משכנתא בחוכמה"

אני רוצה להודות לעו"ד חגי שדה על עזרתו המהירה, המקצועית ובעיקר על האנושיות שלו, דבר שאינו מובן מאליו בג'ונגל שמאפיין את חבריו למקצוע ! פניתי אליו ונעניתי במענה מקצועי, בשעות הכי לא סבירות ובזמן מצוקה. הוא הקשיב, טיפל, הרגיע והכניס את הכל לפרופורציה. באדיבות ובשלווה ובשיא הידע והמקצועיות

ריקי גרין
אומנית יוצרת ומעצבת על משי

ממליץ על חגי בחום לוהט: מקצוען מהשורה הראשונה, איש טוב עם לב זהב ואדם שכל אחד זקוק לו לידו

ארז מזרחי
מאמן אישי

אכן מדובר בעו"ד מנוסה בתחומו המעניק ללקוח שקט וביטחון הן בשוטף והן בזמן משבר, מומלץ בחום מניסיון...

שי חזן
שמאי מקרקעין

בעקבות סוגיה מורכבת בדיני עבודה, פניתי לעו"ד חגי שדה. עוד באותו היום קיבלתי תשובה ופתרון. חגי גם דאג לשלוח לי פסקי דין בנושא. תודה על העזרה, תשובה מהירה ויסודית בתחום שלא רבים שולטים בו. בהחלט עו"ד שאמליץ ללקוחותיי ומכריי.

סרג'יו אפשטיין
סוכן ביטוח - אגוז סוכנות לביטוח

פניתי לחגי שייצג אותי בעסקה מסחרית הנוגעת לנדל"ן בו התעניינתי. הוא היה מאוד מקצועי, רציני וזמין, הוא עשה את העבודה במסירות רבה וירד לעומק. מעבר לזה הוא איש פשוט מקסים שתענוג לעבוד איתו ! אני מאוד ממליצה לעבוד עם חגי

נגה ארנסון
אדריכלית ומעצבת פנים

חגי הוא ממש שר ההגנה של כל עסק. לכל מי שלא רוצה להסתבך עם חוזים, חובות ושאר מרעין בישין מול לקוחות וספקים מומלץ לבוא ולהתייעץ עם חגי ולהבין כמה חשוב למנוע לפני ולנהל אחרי אתגרים משפטיים שכל עסק צריך ועלול לפגוש לאורך הדרך

עידו יסודי
מאמן עסקי בשיטת מיינדפולנס