banner

אודות

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עו"ד חגי שדה, חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2001.

עו"ד שדה הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ותואר בוגר במינהל עסקים (B.A.) עובדה המאפשרת לו ליתן במסגרת עבודתו המשפטית מענה מקצועי, מהיר והוליסטי לאספקטים העסקיים - כלכליים, המימוניים והחשבונאיים בכל תיק ובכל עסקה בהם הוא מטפל.

לעו"ד שדה ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות ובתביעות מסחריות גדולות ומתוקשרות שחלקן אף פורסמו במסגרת כתבות בעיתון "גלובס" וכן בייצוג לקוחות ישראליים מול גורמים בחו"ל.

אנו מאמינים כי עריכת הסכמים מסודרים, מפורטים ומקצועיים בין השותפים בעסק ובין העסק ללקוחותיו, ספקיו ועובדיו הינם בעלי חשיבות מכרעת להתפתחותו, ויש בהם כדי לצמצם מבעוד מועד ולמינימום האפשרי את האפשרות להיווצרות סכסוכים ולהליכים משפטיים יקרים ומיותרים.

יחד עם זאת, משרדנו ניצב כל העת בחזית הידע המשפטי והמקצועי הנדרש כדי לסייע ללקוחותינו, בעת הצורך, להשיג את מלוא זכויותיהם עפ"י כל דין, תוך שניסיוננו רב השנים בתחום הליווי המשפטי לעסקים- ובו בלבד- מאפשר לנו לעשות כן ביעילות ובמהירות, כאשר מעל לכל ניצבים בפנינו האינטרסים של הלקוחות, הן המשפטיים, הן הכלכליים והן העסקיים.  

בין הנושאים המרכזיים בהם מטפל משרדנו ניתן למנות:
  1. ליווי וייעוץ משפטי שוטף (ריטיינר) לעסקים הנותן מעטפת משפטית כוללת לכל צרכי העסק
  2. עריכת ובדיקת הסכמי התקשרות בין שותפים בעסק, ובין העסק ללקוחותיו, ספקיו ועובדיו
  3. עריכת ובדיקת הסכמי שכירות לנכסים
  4. הגנה על עסקים מפני תחרות בלתי הוגנת של מתחריהם
  5. ייצוג עסקים בתביעות מול בנקים, לרבות טיפול במקרים של הגבלת חשבונות עפ"י חוק שיקים ללא כיסוי, תשמ"א-1981 והתמודדות עם ביטול חד צדדי של מסגרות אשראי והעמדת הלוואות לפירעון מיידי.
  6. הקמת חברות, מכירתן ופירוקן

נשמח, כמובן, לעמוד לרשותך בכל נושא משפטי אחר הקשור לעסק שלך.

עם לקוחותינו בעבר ובהווה, נמנים חברות בתחום התשתיות ומוצרי הצריכה, חברות ליסינג לרכב, אדריכלים ומעצבי פנים, רשויות מקומיות, חברות מזון, פרסום, תכשיטים ועוד.

 
לצד עבודתו במשרד, פעיל עו"ד חגי שדה גם בתחום הציבורי, הן כחבר ועדת ההיגוי של קרן מיראז' בישראל וועדת הבנקאות של לשכת עורכי הדין בישראל והן כמרצה במרכז לטיפוח יזמות עסקית (מ.ט.י.) בחולון, ובנוסף, הוא מגיש מעת לעת תובענות ייצוגיות בנושאים עקרוניים נגד רשויות המדינה, קופות חולים ותאגידים בנקאיים.
 

 

אומרים עלינו

ממליץ על חגי בחום לוהט: מקצוען מהשורה הראשונה, איש טוב עם לב זהב ואדם שכל אחד זקוק לו לידו

ארז מזרחי
מאמן אישי

חגי הוא ממש שר ההגנה של כל עסק. לכל מי שלא רוצה להסתבך עם חוזים, חובות ושאר מרעין בישין מול לקוחות וספקים מומלץ לבוא ולהתייעץ עם חגי ולהבין כמה חשוב למנוע לפני ולנהל אחרי אתגרים משפטיים שכל עסק צריך ועלול לפגוש לאורך הדרך

עידו יסודי
מאמן עסקי בשיטת מיינדפולנס

חגי הוא עורך דין פרפקציוניסט, יסודי ואחראי, אשר השקיע שעות עבודה נוספות רבות, הכל כדי שהטיפול וכתבי בי-הדין שהוא מגיש יכללו את כל הטיעונים המשפטיים הרלוונטיים, בצורה המובנת ביותר לקורא ותוך תמיכת טיעוניו בפסיקה וחקיקה עדכניים, אותם הקפיד לקרוא באופן שוטף.
במשך שנות עבודתו כעו"ד שכיר במשרדי, הוא טיפל באופן מקצועי ועצמאי במאות תיקים, מהם גדולים ומורכבים, בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, למן שלב משלוח מכתב ההתראה, דרך הגשת כתבי הטענות והתצהירים וכלה בשלב חקירות העדים בבית המשפט והגשת הסיכומים. התיקים שנמסרו לטיפולו של חגי היו של לקוחות קטנים כמו גם, כאלה של חברות ענק, והוא היטיב להבחין בין אופי הטיפול הנדרש בכל אחד מסוגי לקוחות אלה.
כמעסיק ידעתי תמיד כי כאשר אני מעביר לטיפולו של חגי תיקים, יש על מי לסמוך וכי הם יטופלו באופן הטוב ביותר תוך עמידה בזמנים ובאיכות שדרשתי.

עו"ד דב ארבל ז"ל
דב ארבל ושות' - עורכי דין

עו"ד שדה הינו עורך דין איכותי, מקצועי, קפדן ואדיב, אשר תמיד נמצא קשוב וסבלני לצרכיי המיוחדים והתובעניים, גם כאשר אלו נדרשו בלוחות זמנים צפופים ובשעות לא סבירות. עו"ד שדה טיפל, בין היתר, בהסכמי ההתקשרות של משרדינו בהיקפים של מיליוני ש"ח, בעברית ובאנגלית, בארץ ובחו"ל, בתביעות משפטיות שונות בתחום המקרקעין והאזרחי, ולקח חלק במשאים ומתנים מורכבים לצידי. עו"ד שדה ניכר ביכולותיו להבחין בין עיקר לטפל, בתגובותיו היסודיות אך מהירות, וביחסו החם והאדיב, שביחד נתנו כל אלה, הרגשה טובה שיש על מי לסמוך.

א. יהודה
מנכ"ל ישר אדריכלים בע"מ

אני רוצה להודות לעו"ד חגי שדה על עזרתו המהירה, המקצועית ובעיקר על האנושיות שלו, דבר שאינו מובן מאליו בג'ונגל שמאפיין את חבריו למקצוע ! פניתי אליו ונעניתי במענה מקצועי, בשעות הכי לא סבירות ובזמן מצוקה. הוא הקשיב, טיפל, הרגיע והכניס את הכל לפרופורציה. באדיבות ובשלווה ובשיא הידע והמקצועיות

ריקי גרין
אומנית יוצרת ומעצבת על משי

מדובר בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום המסחרי אשר נלחם למען הלקוחות ומביא תוצאות, משרה ביטחון והרגשה שהדברים בשליטה ושיש על מי לסמוך

דניאל ששון
מנכ"ל "משכנתא בחוכמה"

אכן מדובר בעו"ד מנוסה בתחומו המעניק ללקוח שקט וביטחון הן בשוטף והן בזמן משבר, מומלץ בחום מניסיון...

שי חזן
שמאי מקרקעין

עו״ד חגי שדה, אתה פשוט אלוף בכל תחום שנדרש ליווי וייצוג בבית המשפט. זו זכות להכיר עו״ד מקצוען כמוך, שעושה עבודה מצוינת ומתקשר עם אנשים ולקוחות עם המון אינטליגנציה רגשית. אתה מסור, מדוייק ויודע את עבודתך לעומק. מאוד ממליץ עליך. זו זכות לעבוד איתך. המשך לחולל !

עופר מלמד
מבכירי המאמנים והמנטורים העסקיים בישראל ויוצר שיטת המכלול

בעקבות סוגיה מורכבת בדיני עבודה, פניתי לעו"ד חגי שדה. עוד באותו היום קיבלתי תשובה ופתרון. חגי גם דאג לשלוח לי פסקי דין בנושא. תודה על העזרה, תשובה מהירה ויסודית בתחום שלא רבים שולטים בו. בהחלט עו"ד שאמליץ ללקוחותיי ומכריי.

סרג'יו אפשטיין
סוכן ביטוח - אגוז סוכנות לביטוח

פניתי לחגי שייצג אותי בעסקה מסחרית הנוגעת לנדל"ן בו התעניינתי. הוא היה מאוד מקצועי, רציני וזמין, הוא עשה את העבודה במסירות רבה וירד לעומק. מעבר לזה הוא איש פשוט מקסים שתענוג לעבוד איתו ! אני מאוד ממליצה לעבוד עם חגי

נגה ארנסון
אדריכלית ומעצבת פנים

קרן קיימת לישראל תיטע 10 עצים ביערות הכרמל במסגרת תהליך שיקומם. מוקדש בהערכה לעו"ד חגי שדה על תרומתך הרבה למשרד, איחולי הצלחה בכל מעשיך !

עו"ד רם דקל
רם דקל ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

עו"ד חגי שדה
עו"ד שדה הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ותואר בוגר במינהל עסקים (B.A.), עוסק בעריכת דין, תוך דגש על האספקטים הכלכליים, המימוניים והחשבונאיים בכל תיק ובכל עסקה בהם הוא מטפל. לעו"ד שדה ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות ובתביעות מסחריות גדולות ומתוקשרות, שחלקן אף פורסמו במסגרת כתבות בעיתון "גלובס" וכן בייצוג לקוחות ישראליים מול גורמים בחו"ל.

נשמח לעמוד לרשותך