banner

ליווי משפטי מול בנקים

עיסוקם העיקרי של הבנקים בארץ הוא טיפול ותיווך בכסף. פעולות הבנק כוללות, בין היתר, קבלת פיקדונות כספיים מפרטים, עסקים ותאגידים במסגרת חשבונות שיקים, חיסכון או השקעה, ניהול חשבונות עובר ושב במטבע מקומי ובמטבע חוץ, מתן הלוואות והעמדת קווי אשראי לחברות ולמיזמים עסקיים וכן אספקת אמצעי תשלום ללקוחותיהם, כגון: המחאות וכרטיסי אשראי.
 
כוחם הגדול של הבנקים במשק והעובדה שלקוחותיהם מפקידים בידיהם את עיקר חסכונותיהם הכספיים וכן בשל העובדה שחשבונות העו"ש של אותם לקוחות משמשים לביצוע חלק ניכר מהתשלומים במשק גורמים לבנקים, לא פעם, לנצל עובדה זו ולהתנהג כלפי לקוחותיהם בחוסר רגישות, שלא לומר, בדורסנות.
 
במקרה של בעלי עסקים הבעיה חמורה שבעתיים, לנוכח מצבים רבים בהם מעמיד הבנק באופן חד צדדי וללא התראה מוקדמת הלוואות שנטלו מהם עסקים - לפירעון מיידי, מבטל להם מסגרות אשראי אותן נתן להם באופן סדיר במשך תקופה ארוכה ועוד כהנה וכהנה פעולות הגורמות, במקרה הטוב, להגבלת חשבונות הבנק של אותם עסקים בהתאם להוראות חוק שיקים ללא כיסוי, ובמקרים חמורים יותר, אף לאפקט דומינו המוביל לקריסתם.
 
לא סתם אמר פעם הסופר האמריקאי מארק טוויין שבנקאי הוא אדם שמשאיל לך מטריה כשהשמש זורחת ותובע אותה בחזרה מיד טיפת הגשם הראשונה.
 
חליפת ההגנה המשפטית לעסק, אשר מטפלת באותן בעיות מול הבנק, בעודן באיבן ובטרם הוחמרו והגיעו למסדרונות בתי המשפט, מאפשרת לעסק לפעול מול הבנק בזמן אמת, בטרחה מזערית ובעלות קטנה יחסית, תוך הפניית הבנק להוראות הדין הרבות החלות עליו ועל פעולותיו, ובמקרה הצורך, אף להעמיד את החלטות הבנק למבחן משפטי, בטרם ינקוט הבנק נגד העסק בהליכים כאמור, והמצב יתדרדר.
 
בעלי עסקים רבים פונים אלינו על מנת שנייצג אותם בתביעות שהגישו נגדם בנקים, שנפעל מול בנקים שביטלו להם לפתע מסגרות אשראי מהם נהנו ומהלוואות אותן העמיד הבנק לפירעון מיידי וכן מהגבלת חשבונות הבנק שלהם מכוח חוק שיקים ללא כיסוי. בשלב מאוחר זה, הטיפול המשפטי מול הבנק כבר יקר וממושך יותר.
 
על כן, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר היום לפגישת ייעוץ ראשית ללא תשלום, על מנת שנתפור יחד את חליפת ההגנה המתאימה לעסק שלכם מול הבנקים שלכם !

אומרים עלינו

אכן מדובר בעו"ד מנוסה בתחומו המעניק ללקוח שקט וביטחון הן בשוטף והן בזמן משבר, מומלץ בחום מניסיון...

שי חזן
שמאי מקרקעין

אני רוצה להודות לעו"ד חגי שדה על עזרתו המהירה, המקצועית ובעיקר על האנושיות שלו, דבר שאינו מובן מאליו בג'ונגל שמאפיין את חבריו למקצוע ! פניתי אליו ונעניתי במענה מקצועי, בשעות הכי לא סבירות ובזמן מצוקה. הוא הקשיב, טיפל, הרגיע והכניס את הכל לפרופורציה. באדיבות ובשלווה ובשיא הידע והמקצועיות

ריקי גרין
אומנית יוצרת ומעצבת על משי

חגי הוא עורך דין פרפקציוניסט, יסודי ואחראי, אשר השקיע שעות עבודה נוספות רבות, הכל כדי שהטיפול וכתבי בי-הדין שהוא מגיש יכללו את כל הטיעונים המשפטיים הרלוונטיים, בצורה המובנת ביותר לקורא ותוך תמיכת טיעוניו בפסיקה וחקיקה עדכניים, אותם הקפיד לקרוא באופן שוטף.
במשך שנות עבודתו כעו"ד שכיר במשרדי, הוא טיפל באופן מקצועי ועצמאי במאות תיקים, מהם גדולים ומורכבים, בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, למן שלב משלוח מכתב ההתראה, דרך הגשת כתבי הטענות והתצהירים וכלה בשלב חקירות העדים בבית המשפט והגשת הסיכומים. התיקים שנמסרו לטיפולו של חגי היו של לקוחות קטנים כמו גם, כאלה של חברות ענק, והוא היטיב להבחין בין אופי הטיפול הנדרש בכל אחד מסוגי לקוחות אלה.
כמעסיק ידעתי תמיד כי כאשר אני מעביר לטיפולו של חגי תיקים, יש על מי לסמוך וכי הם יטופלו באופן הטוב ביותר תוך עמידה בזמנים ובאיכות שדרשתי.

עו"ד דב ארבל ז"ל
דב ארבל ושות' - עורכי דין

ממליץ על חגי בחום לוהט: מקצוען מהשורה הראשונה, איש טוב עם לב זהב ואדם שכל אחד זקוק לו לידו

ארז מזרחי
מאמן אישי

עו״ד חגי שדה, אתה פשוט אלוף בכל תחום שנדרש ליווי וייצוג בבית המשפט. זו זכות להכיר עו״ד מקצוען כמוך, שעושה עבודה מצוינת ומתקשר עם אנשים ולקוחות עם המון אינטליגנציה רגשית. אתה מסור, מדוייק ויודע את עבודתך לעומק. מאוד ממליץ עליך. זו זכות לעבוד איתך. המשך לחולל !

עופר מלמד
מבכירי המאמנים והמנטורים העסקיים בישראל ויוצר שיטת המכלול

מדובר בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום המסחרי אשר נלחם למען הלקוחות ומביא תוצאות, משרה ביטחון והרגשה שהדברים בשליטה ושיש על מי לסמוך

דניאל ששון
מנכ"ל "משכנתא בחוכמה"

בעקבות סוגיה מורכבת בדיני עבודה, פניתי לעו"ד חגי שדה. עוד באותו היום קיבלתי תשובה ופתרון. חגי גם דאג לשלוח לי פסקי דין בנושא. תודה על העזרה, תשובה מהירה ויסודית בתחום שלא רבים שולטים בו. בהחלט עו"ד שאמליץ ללקוחותיי ומכריי.

סרג'יו אפשטיין
סוכן ביטוח - אגוז סוכנות לביטוח

קרן קיימת לישראל תיטע 10 עצים ביערות הכרמל במסגרת תהליך שיקומם. מוקדש בהערכה לעו"ד חגי שדה על תרומתך הרבה למשרד, איחולי הצלחה בכל מעשיך !

עו"ד רם דקל
רם דקל ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

חגי הוא ממש שר ההגנה של כל עסק. לכל מי שלא רוצה להסתבך עם חוזים, חובות ושאר מרעין בישין מול לקוחות וספקים מומלץ לבוא ולהתייעץ עם חגי ולהבין כמה חשוב למנוע לפני ולנהל אחרי אתגרים משפטיים שכל עסק צריך ועלול לפגוש לאורך הדרך

עידו יסודי
מאמן עסקי בשיטת מיינדפולנס

עו"ד שדה הינו עורך דין איכותי, מקצועי, קפדן ואדיב, אשר תמיד נמצא קשוב וסבלני לצרכיי המיוחדים והתובעניים, גם כאשר אלו נדרשו בלוחות זמנים צפופים ובשעות לא סבירות. עו"ד שדה טיפל, בין היתר, בהסכמי ההתקשרות של משרדינו בהיקפים של מיליוני ש"ח, בעברית ובאנגלית, בארץ ובחו"ל, בתביעות משפטיות שונות בתחום המקרקעין והאזרחי, ולקח חלק במשאים ומתנים מורכבים לצידי. עו"ד שדה ניכר ביכולותיו להבחין בין עיקר לטפל, בתגובותיו היסודיות אך מהירות, וביחסו החם והאדיב, שביחד נתנו כל אלה, הרגשה טובה שיש על מי לסמוך.

א. יהודה
מנכ"ל ישר אדריכלים בע"מ

פניתי לחגי שייצג אותי בעסקה מסחרית הנוגעת לנדל"ן בו התעניינתי. הוא היה מאוד מקצועי, רציני וזמין, הוא עשה את העבודה במסירות רבה וירד לעומק. מעבר לזה הוא איש פשוט מקסים שתענוג לעבוד איתו ! אני מאוד ממליצה לעבוד עם חגי

נגה ארנסון
אדריכלית ומעצבת פנים

עו"ד חגי שדה
עו"ד שדה הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ותואר בוגר במינהל עסקים (B.A.), עוסק בעריכת דין, תוך דגש על האספקטים הכלכליים, המימוניים והחשבונאיים בכל תיק ובכל עסקה בהם הוא מטפל. לעו"ד שדה ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות ובתביעות מסחריות גדולות ומתוקשרות, שחלקן אף פורסמו במסגרת כתבות בעיתון "גלובס" וכן בייצוג לקוחות ישראליים מול גורמים בחו"ל.

נשמח לעמוד לרשותך