banner

ליווי משפטי מול לקוחות

לקוחות הם הבסיס של העסק ובלעדיהם אין לו זכות קיום.

הדבר גורם לכך שברוב המקרים, דרכם של בעלי עסקים אצה להם, לקבל ולהתחיל לטפל בכל לקוח המתדפק על דלתם, במקרים רבים, מבלי להבטיח כי תמורת השירות/מוצר תשולם להם בזמן, או בכלל ומבלי לברר, טרם תחילת העבודה, את מכלול החובות והסיכונים המקצועיים הכרוכים באספקת השירותים או המוצרים כאמור.
 
אי הגדרה מדויקת וכתובה של מחוייבויות הלקוח כלפי העסק, ובכללן, מועדי התשלום, תנאי החזרת המוצרים וכו' עלולה להביא למצב בו בעל העסק לא יקבל את הכספים המגיעים לו מהלקוח בזמן ובכלל, לסכסוכים משפטיים הדדיים הנוגעים לשאלת הבנת הצדדים את אשר סוכם ביניהם, לתביעות נזיקין של לקוחות ולתביעות רשלנות מקצועית נגד בעל העסק.

ב"שורה התחתונה" במקרים כאמור, לא די שהתמורה הבסיסית המגיעה לבעל העסק תרד לטמיון, או במקרה הטוב, יהא עליו להיאבק על קבלתה באמצעות הליכים משפטיים יקרים וממושכים בבית המשפט ואח"כ בהליכי גבייה בהוצאה לפועל, אלא שעלולים להיגרם לבעל העסק עלויות ונזקים רבים נוספים, זאת אף מבלי להזכיר, את הפגיעה הקשה בתזרים המזומנים שלו, שעלולה במקרים קיצוניים, אף להביא, חס וחלילה, לקריסת העסק. 

חליפת ההגנה המשפטית לעסק, אשר נבנית על בסיס ההתנהלות השוטפת של בעל עסק עם לקוחותיו, היא הדרך למנוע מצבים מעין אלה בטרחה מזערית ובעלות קטנה יחסית, וכוללת, באופן כללי, מספר היבטים:

 

  1. בדיקת אמיתות זהות הלקוח וזכויות החתימה בו (במקרה של חברה בע"מ) ושמירת המידע במערכת.
  2. ההסכם המסחרי והגדרת מחוייבויות הלקוח.
  3. ההסכם המסחרי והמחוייבויות המוטלות על בעל העסק, אלה הרשומות במפורש ואלה החלות עליו דווקא עקב אי רישומן.
  4. ההסדרים החוקיים והמשפטיים החלים על בעל העסק, מעצם היותו בעל עסק ו/או בעל מקצוע מסוים.
  5. הגדרה מדויקת של המקרים שיהוו הפרה של ההסכם וקביעת בטחונות שיבטיחו את תשלום התמורה במלואה ובמועדה. 
 

בעלי עסקים רבים פונים למשרדנו על מנת שנגיש עבורם תביעה נגד לקוחות, אשר לטענתם, לא עמדו בהתחייבויותיהם כלפיהם. במקרים אחרים פונים אלינו בעלי עסקים על מנת שנסייע להם בתביעה של לקוחות נגדם בעילות שונות- ובשלב זה, הטיפול בערוץ המשפטי הינו כבר יקר וממושך יותר.

על כן, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר היום לפגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום, על מנת שנתפור יחד את חליפת ההגנה המתאימה בדיוק לעסק שלכם ! 

אומרים עלינו

עו״ד חגי שדה, אתה פשוט אלוף בכל תחום שנדרש ליווי וייצוג בבית המשפט. זו זכות להכיר עו״ד מקצוען כמוך, שעושה עבודה מצוינת ומתקשר עם אנשים ולקוחות עם המון אינטליגנציה רגשית. אתה מסור, מדוייק ויודע את עבודתך לעומק. מאוד ממליץ עליך. זו זכות לעבוד איתך. המשך לחולל !

עופר מלמד
מבכירי המאמנים והמנטורים העסקיים בישראל ויוצר שיטת המכלול

ממליץ על חגי בחום לוהט: מקצוען מהשורה הראשונה, איש טוב עם לב זהב ואדם שכל אחד זקוק לו לידו

ארז מזרחי
מאמן אישי

בעקבות סוגיה מורכבת בדיני עבודה, פניתי לעו"ד חגי שדה. עוד באותו היום קיבלתי תשובה ופתרון. חגי גם דאג לשלוח לי פסקי דין בנושא. תודה על העזרה, תשובה מהירה ויסודית בתחום שלא רבים שולטים בו. בהחלט עו"ד שאמליץ ללקוחותיי ומכריי.

סרג'יו אפשטיין
סוכן ביטוח - אגוז סוכנות לביטוח

מדובר בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום המסחרי אשר נלחם למען הלקוחות ומביא תוצאות, משרה ביטחון והרגשה שהדברים בשליטה ושיש על מי לסמוך

דניאל ששון
מנכ"ל "משכנתא בחוכמה"

אני רוצה להודות לעו"ד חגי שדה על עזרתו המהירה, המקצועית ובעיקר על האנושיות שלו, דבר שאינו מובן מאליו בג'ונגל שמאפיין את חבריו למקצוע ! פניתי אליו ונעניתי במענה מקצועי, בשעות הכי לא סבירות ובזמן מצוקה. הוא הקשיב, טיפל, הרגיע והכניס את הכל לפרופורציה. באדיבות ובשלווה ובשיא הידע והמקצועיות

ריקי גרין
אומנית יוצרת ומעצבת על משי

חגי הוא עורך דין פרפקציוניסט, יסודי ואחראי, אשר השקיע שעות עבודה נוספות רבות, הכל כדי שהטיפול וכתבי בי-הדין שהוא מגיש יכללו את כל הטיעונים המשפטיים הרלוונטיים, בצורה המובנת ביותר לקורא ותוך תמיכת טיעוניו בפסיקה וחקיקה עדכניים, אותם הקפיד לקרוא באופן שוטף.
במשך שנות עבודתו כעו"ד שכיר במשרדי, הוא טיפל באופן מקצועי ועצמאי במאות תיקים, מהם גדולים ומורכבים, בכל תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, למן שלב משלוח מכתב ההתראה, דרך הגשת כתבי הטענות והתצהירים וכלה בשלב חקירות העדים בבית המשפט והגשת הסיכומים. התיקים שנמסרו לטיפולו של חגי היו של לקוחות קטנים כמו גם, כאלה של חברות ענק, והוא היטיב להבחין בין אופי הטיפול הנדרש בכל אחד מסוגי לקוחות אלה.
כמעסיק ידעתי תמיד כי כאשר אני מעביר לטיפולו של חגי תיקים, יש על מי לסמוך וכי הם יטופלו באופן הטוב ביותר תוך עמידה בזמנים ובאיכות שדרשתי.

עו"ד דב ארבל ז"ל
דב ארבל ושות' - עורכי דין

עו"ד שדה הינו עורך דין איכותי, מקצועי, קפדן ואדיב, אשר תמיד נמצא קשוב וסבלני לצרכיי המיוחדים והתובעניים, גם כאשר אלו נדרשו בלוחות זמנים צפופים ובשעות לא סבירות. עו"ד שדה טיפל, בין היתר, בהסכמי ההתקשרות של משרדינו בהיקפים של מיליוני ש"ח, בעברית ובאנגלית, בארץ ובחו"ל, בתביעות משפטיות שונות בתחום המקרקעין והאזרחי, ולקח חלק במשאים ומתנים מורכבים לצידי. עו"ד שדה ניכר ביכולותיו להבחין בין עיקר לטפל, בתגובותיו היסודיות אך מהירות, וביחסו החם והאדיב, שביחד נתנו כל אלה, הרגשה טובה שיש על מי לסמוך.

א. יהודה
מנכ"ל ישר אדריכלים בע"מ

חגי הוא ממש שר ההגנה של כל עסק. לכל מי שלא רוצה להסתבך עם חוזים, חובות ושאר מרעין בישין מול לקוחות וספקים מומלץ לבוא ולהתייעץ עם חגי ולהבין כמה חשוב למנוע לפני ולנהל אחרי אתגרים משפטיים שכל עסק צריך ועלול לפגוש לאורך הדרך

עידו יסודי
מאמן עסקי בשיטת מיינדפולנס

קרן קיימת לישראל תיטע 10 עצים ביערות הכרמל במסגרת תהליך שיקומם. מוקדש בהערכה לעו"ד חגי שדה על תרומתך הרבה למשרד, איחולי הצלחה בכל מעשיך !

עו"ד רם דקל
רם דקל ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון

פניתי לחגי שייצג אותי בעסקה מסחרית הנוגעת לנדל"ן בו התעניינתי. הוא היה מאוד מקצועי, רציני וזמין, הוא עשה את העבודה במסירות רבה וירד לעומק. מעבר לזה הוא איש פשוט מקסים שתענוג לעבוד איתו ! אני מאוד ממליצה לעבוד עם חגי

נגה ארנסון
אדריכלית ומעצבת פנים

אכן מדובר בעו"ד מנוסה בתחומו המעניק ללקוח שקט וביטחון הן בשוטף והן בזמן משבר, מומלץ בחום מניסיון...

שי חזן
שמאי מקרקעין

עו"ד חגי שדה
עו"ד שדה הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B.) ותואר בוגר במינהל עסקים (B.A.), עוסק בעריכת דין, תוך דגש על האספקטים הכלכליים, המימוניים והחשבונאיים בכל תיק ובכל עסקה בהם הוא מטפל. לעו"ד שדה ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות ובתביעות מסחריות גדולות ומתוקשרות, שחלקן אף פורסמו במסגרת כתבות בעיתון "גלובס" וכן בייצוג לקוחות ישראליים מול גורמים בחו"ל.

נשמח לעמוד לרשותך